Letný parkour tábor pre deti ?

Máte doma deti, ktoré už chodia na parkour tréningy alebo by chceli začať ? Máme pre vás tip na letné prázdniny, na ktoré vaše deti len tak ľahko nezabudnú.

Ako iste viete, zakladateľ Woolfacademy.sk Martin Woolf Šimora pôsobí niekoľko rokov tiež spoločnosti Skill Lab, ktorá sa nachádza v Nitre. Skill Lab má najväčšiu parkour telocvičňu na západnom Slovensku, ktorú mesačne navštívi cez tisíc vyznavačov tejto pohybovej disciplíny. Prečo o tom píšeme ? No predsa preto, že Martin Woolf Šimora spolu so svojim kolegom z Nitry organizujú už tretí ročník parkour kempu, ktorý bude zastrešovať práve parkour akadémia Skill Lab.

Kde a kedy sa bude konať ?

Parkour tábor organizujeme už tretím rokom v stredisku Podvišňové v Bzinciach pod Javorinou. Je to miesto, kde vaše deti na 5 dní zabudnú na telefóny a užijú si kopu zábavy a parkour tréningu so svojimi obľúbenými trénermi. Dátum sme stanovili na 5.8-9.8 2019.

Čo všetko sa robí na parkour tábore ?

Celý koncept je navrhnutý tak, aby deti zvládali každý deň parkour tréning, ale aj iné aktivity. Tréningy sa konajú 3x za deň pod vedením trénerov. Ďalší voľný čas medzi tréningami zabávajú deti naše skvelé animátorky, ktoré pre nich majú každý rok vymyslený špeciálny program ušitý na mieru, podľa veku účastníkov. Okrem toho sa v stredisku nachádza veľký bazén, kde sa môžu deti schladiť počas horúceho dňa. V prípade nežiadúceho počasia je k dispozícii veľká telocvičňa s gymnastickým náradím, ktoré zabezpečuje naša akadémia. Čo viac napísať ? Túry, tréningy, opekačky, kúpanie, parkour súťaž a veľa zábavy.

Chcem vedieť viac, kde sa prihlásim ?

Viac informácii a samozrejme prihlášku do letného parkour táboru nájdete na stránkach www.skills.sk

Na záver vám ponúkame video, kde uvidíte priebeh toho, ako vyzeral minuloročný turnus.