Nové parkour krúžky | apríl – jún 19

Rodičia detí, ktoré navštevujú naše kurzy alebo noví záujemcovia by mali zbystriť pozornosť. Parkour kurzy, ktoré prebiehajú budú končiť a my budeme spúšťať nové.

V meste Hlohovec plánujeme spustiť kurzy na obdobie od apríla do konca júna. Otvoríme štyri kurzy, ako doteraz a deti budú rozdelené podľa veku a schopností. Študenti, ktorí už parkour krúžky navštevujú budú pokračovať v skupine, kde boli zaradení, ak tréner nerozhodne inak (pokročilá skupina). Momentálne uvažujeme o spustení ďalších dvoch krúžkov aj v stredu. Kurzy a informácie o nábore zverejníme v priebehu mesiaca marec. Kurz je určený výlučne pre deti od 8 rokov vyššie vzhľadom na bezpečnosť na tréningu.

V meste Galanta vedieme momentálne dva parkour krúžky pre deti od 8 rokov. Stále máme však priestor na otvorenie novej skupiny. V prípade záujmu nám pošlite správu a my tento krok zvážime. Kurz je určený výlučne pre deti od 8 rokov vyššie vzhľadom na bezpečnosť na tréningu.

Nezabudnite, že v sekcii videá a fotky máte možnosť nahliadnuť do zákulisia našich tréningov a vidieť vaše deti v pohybe. Sledujte nás na facebooku a buďte vždy informovaní o novinkách, ktoré s vami komunikujeme touto formou. Teší nás váš záujem o naše parkour tréningy.