Parkour kurzy | september 2019

Vážení priatelia, čoskoro otvoríme opäť svoje parkour akadémie v meste Hlohovec a Galanta. Veľmi nás teší váš záujem o naše kurzy, čo nás utvrdzuje v tom pokračovať a projekt posúvať správnym smerom.

Kedže neustále chceme napredovať, musíme pristúpiť aj k nepopulárnym riešeniam – zvýšiť cenu za tréning. Vybavenie, ktoré nakupujeme patrí medzi špeciálny tovar, ktorý musí spĺňať určité normy (certifikované gymnastické náradie) a cena tohto vybavenia sa pohybuje v stovkách €. Keďže máme v pláne nakupovať aj ďalšie náradie, aby sme zlepšili možnosti tréningu, nemáme inú možnosť, ako cenu za tréning zvýšiť. Je nutné podotknúť, že nie sme obyčajný krúžok, ale špecializujeme sa na činnosť, ktorá vyžaduje veľkú odbornosť – akreditované kurzy (anatómia, fyziológia, pedagogika, psychológia a didaktika v športe, zásady prvej pomoci a v neposlednom rade dlhoročné skúsenosti v disciplíne PARKOUR). Skúsenosti (know-how), ktoré odovzdávame našim študentom sú výsledok dlhoročného snaženia ľudí, ktorí stoja v čele projektu. Je už len na vás, či oceníte to, čo robíme alebo sa rozhodnete ďalej nepokračovať. Boli sme najlacnejším parkour krúžkom na Slovensku a aj napriek zvýšeniu ceny o toto prvenstvo neprídeme. Oceníte tým našu prácu a my sa budeme snažiť odovzdať našim študentom o to viac energie a zlepšiť podmienky na tréning. Cena sa zvýši o 1€.

Plánujeme kúpiť nové vybavenie do oboch miest. Ako prvá investícia je v pláne AITRACK. Je to vzduchom nafúknutá žinenka, ktorá pomáha pri odrazoch a tlmí pády. Deti budú môcť viac šetriť energiu pri nácviku nových akrobatických prvkov.

Hlohovec

V meste Hlohovec sme upravili rozvrh tak, aby sa deti viac koncentrovali do jednotlivých skupín podľa skúseností a veku. Dôvodom je hlavne plynulý priebeh tréningového procesu a bezpečnosť na tréningu. Skupina je homogénna a deti začínajú na rovnakej úrovni, čo trénerovi dáva možnosť pracovať optimálnejšie so skupinou. Kurzy čoskoro zverejníme v rezervačnom systéme – budeme vás informovať.

  • PARKOUR KIDS 6-9 ROKOV (začiatočníci a mierne pokročilí) 09.00-10.00
  • PARKOUR START 10+ (začiatočníci a mierne pokročilí) 10.00-11.00
  • PARKOUR PRO 10+ (pokročilí študenti, postúpili na základe odporúčania trénera) 11.00-12.00
Začiatok kurzu: 7.9. 2019
Koniec Kurzu: 14.12. 2019
Počet lekcií: 15
Cena Kurzu: 75€ / 5€ tréning
Platba: Využitie rezervačného systému / prevodom na účet

Tréneri: Jozef Lošonský a Dominik Uhlík

Galanta

V meste Galanta otvoríme od septembra dve kurzové skupiny, ktoré čoskoro zverejníme v rezervačnom systéme – budeme vás informovať.

  • PARKOUR START OD 9 ROKOV VYŠŠIE (začiatočníci a mierne pokročilí) 13.00-14.00
  • PARKOUR PRO OD 10 ROKOV VYŠŠIE (pokročilí študenti, postúpili na základe odporúčania trénera) 14.00-15.00
Začiatok kurzu: 7.9. 2019
Koniec Kurzu: 14.12. 2019
Počet lekcií: 15 
Cena Kurzu: 75€ / 5€ tréning
Platba: Využitie rezervačného systému / prevodom na účet  

Tréneri: Martin Woolf Šimora