PARKOUR GALANTA

Parkour akadémia Galanta otvorí svoje priestory vo februári. Tréningy bude viesť priamo zakladateľ Woolfacademy.sk Martin Woolf Šimora, ktorý je certifikovaným trénerom I. kvalifikačného stupňa SAKT zapísaný v registri športových odborníkov. Naša akadémia disponuje certifikovaným gymnastickým náradím, ktoré využívame na bezpečnú výuku parkouru.

Ako prebiehajú naše parkour tréningy ?

Naši študenti by najradšej hneď skákali saltá, ale často si neuvedomujú, že na to, aby ich telo utiahlo takto náročné prvky potrebujú byť dostatočne fyzicky silní. Preto každý tréning začína silovou častou, v ktorej naši študenti posilňujú. V ďalšej časti tréningu trénujeme gymnastické prvky, kde prechádzame od základných prvkov (kotúľ vpred, kotúľ vzad, stojka, mlynské kolo, preskoky cez švédsku bedňu) k náročnejším prvkom, akými sú salto vpred, salto vzad atď.

Mám záujem o tréning, ako ďalej ?

Naše tréningy vedieme výlučne formou kurzu. Neponúkame skúšobné, ani jednorázové tréningy, keďže názor si môžete urobiť na základe videí, ktoré neustále produkujeme a zdieľame na sociálnych sieťach. V našom rezervačnom systéme nájdete len kurzy, ktoré ešte nie sú vypredané. Kurzy sú vždy nastavené na určité obdobie a po ich skončení sa môžete prihlásiť znovu. Členský príspevok za kurz sa platí buď v deň náboru, alebo cez rezervačný systém.

Prevádzkový poriadok telocvične

Pred prvou návštevou je potrebné sa oboznámiť s prevádzkovým poriadkom našej telocvične. Každý návštevník súhlasí, že si prečítal a oboznámil sa s prevádzkovým poriadkom WOOLFACADEMY. Prevázkový poriadok nájdete v tomto odkaze: prevádzkový poriadok

Kde nás nájdete ?

Sídlime v priestoroch športovej haly, Kpt. Nálepku 737/33, 924 01 Galanta