PARKOUR GALANTA

Parkour v meste Galanta trénujeme od roku 2019. Naša akadémia disponuje certifikovaným gymnastickým náradím, ktoré využívame na bezpečnú výuku parkouru.

Ako prebiehajú naše parkour tréningy ?

Naši študenti by najradšej hneď skákali saltá, ale často si neuvedomujú, že na to, aby ich telo utiahlo takto náročné prvky potrebujú byť dostatočne fyzicky silní. Preto každý tréning začína silovou častou, v ktorej naši študenti posilňujú. V ďalšej časti tréningu trénujeme gymnastické prvky, kde prechádzame od základných prvkov (kotúľ vpred, kotúľ vzad, stojka, mlynské kolo, preskoky cez švédsku bedňu) k náročnejším prvkom, akými sú salto vpred, salto vzad atď.

Mám záujem o tréning, ako ďalej ?

Naše tréningy vedieme výlučne formou kurzu. Neponúkame skúšobné, ani jednorázové tréningy, aby nevznikal chaos na tréningoch. V našom rezervačnom systéme nájdete len kurzy, ktoré ešte nie sú vypredané. Kurzy sú vždy nastavené na určité obdobie a po ich skončení sa môžete prihlásiť znovu. Členský príspevok za kurz sa platí cez rezervačný systém.

Prevádzkový poriadok telocvične

Pred prvou návštevou je potrebné sa oboznámiť s prevádzkovým poriadkom našej telocvične. Každý návštevník súhlasí, že si prečítal a oboznámil sa s prevádzkovým poriadkom WOOLFACADEMY. Prevázkový poriadok nájdete v tomto odkaze: prevádzkový poriadok

Kde nás nájdete ?

Sídlime v priestoroch športovej haly, Kpt. Nálepku 737/33, 924 01 Galanta