PARKOUR HLOHOVEC

Parkour v meste Hlohovec môžete trénovať od roku 2017. Parkour momentálne vyučujú naši študenti (Martin Chobot, Dominik Uhlík, Jozef Lošonský), ktorí naše tréningy navštevovali od jeho počiatku a neskôr podstúpili akreditované trénerské školenia potrebné na vedenie tréningu. Naša akadémia disponuje certifikovaným gymnastickým náradím, ktoré využívame na bezpečnú výuku parkouru.

Ako prebiehajú naše parkour tréningy ?

Naši študenti by najradšej hneď skákali saltá, ale často si neuvedomujú, že na to, aby ich telo utiahlo takto náročné prvky potrebujú byť dostatočne fyzicky silní. Preto každý tréning začína silovou časťou, v ktorej naši študenti posilňujú. V ďalšej časti tréningu trénujeme gymnastické prvky, kde prechádzame od základov (kotúľ vpred, kotúľ vzad, stojka, mlynské kolo, preskoky cez švédsku bedňu) k náročnejším prvkom, akými sú salto vpred, salto vzad atď.

Mám záujem o tréning, ako ďalej ?

Naše tréningy vedieme výlučne formou kurzu. Neponúkame skúšobné, ani jednorázové tréningy, keďže názor si môžete urobiť na základe videí, ktoré neustále produkujeme a zdieľame na sociálnych sieťach. V našom rezervačnom systéme nájdete len kurzy, ktoré ešte nie sú vypredané. Kurzy sú vždy nastavené na určité obdobie a po ich skončení sa môžete prihlásiť znovu. Členský príspevok za kurz sa platí buď v deň náboru, alebo cez rezervačný systém.

Prevádzkový poriadok telocvične

Pred prvou návštevou je potrebné sa oboznámiť s prevádzkovým poriadkom našej telocvične. Každý návštevník súhlasí, že si prečítal a oboznámil sa s prevádzkovým poriadkom WOOLFACADEMY. Prevázkový poriadok nájdete v tomto odkaze: prevádzkový poriadok

Kde nás nájdete ?

Sídlime v priestoroch základnej školy Koperníková 24, Hlohovec