PARKOUR HLOHOVEC

Parkour v meste Hlohovec trénujeme od roku 2017. Naša akadémia disponuje certifikovaným gymnastickým náradím, ktoré využívame na bezpečnú výuku parkouru.

Ako prebiehajú naše parkour tréningy ?

Naši študenti by najradšej hneď skákali saltá, ale často si neuvedomujú, že na to, aby ich telo utiahlo takto náročné prvky potrebujú byť dostatočne fyzicky silní. Preto každý tréning začína silovou časťou, v ktorej naši študenti posilňujú. V ďalšej časti tréningu trénujeme gymnastické prvky, kde prechádzame od základov (kotúľ vpred, kotúľ vzad, stojka, mlynské kolo, preskoky cez švédsku bedňu) k náročnejším prvkom, akými sú salto vpred, salto vzad atď.

Komunita naše tréningy hodnotí pozitívne

Komunita o nás napísala. Obsah recenzie nájdete v tomto odkaze.

Mám záujem o tréning, ako ďalej ?

Naše tréningy vedieme výlučne formou kurzu. Neponúkame skúšobné, ani jednorázové tréningy, aby nevznikal chaos na tréningoch. V našom rezervačnom systéme nájdete len kurzy, ktoré ešte nie sú vypredané. Kurzy sú vždy nastavené na určité obdobie a po ich skončení sa môžete prihlásiť znovu. Členský príspevok cez rezervačný systém.

Prevádzkový poriadok telocvične

Pred prvou návštevou je potrebné sa oboznámiť s prevádzkovým poriadkom našej telocvične. Každý návštevník súhlasí, že si prečítal a oboznámil sa s prevádzkovým poriadkom WOOLFACADEMY. Prevázkový poriadok nájdete v tomto odkaze: prevádzkový poriadok

Kde nás nájdete ?

Sídlime v priestoroch základnej školy Koperníková 24, Hlohovec